středa 27. července 2016

Letní box od lookfantastic.com

Když končily v České republice Ladyboxy, bylo mi to líto. Koncept se mi líbil a upřímně, žádné velké zklamání mi nikdy nepřinesly. V červenci se internetem začaly šířit obrázky nového Lookfantastic letního boxu a už na první pohled bylo jasné, že stojí za to. Za 15 dolarů, bez poštovného a s produkty, které každý maniak do kosmetiky chce vyzkoušet.Doma byl už za týden a půl a byť jsem dopředu věděla, co bude obsahovat, stejně jsem si přišla jako dítě u vánočního stromečku :-)Vážně jsem se těšila na Benefit tužku na obočí Goof proof - novinku letošního léta, která měla být obsahem balíčku. Jedná se o menší balení, než které je dostupné v Sephoře, ale osobně mám zkušenost, že Benefit miniatury mi vystačí na dost dlouho. Můj balíček obsahoval tužku číslo 6 - studený hodně použitelný odstín. Jako jediný produkt z balíčku jsem vyzkoušela okamžitě :-) A výsledek? Benefit mě prostě baví :-)
Těšila jsem se i na olej Nuxe ve třpytivé variantě. Klasický olej mám přímo z Francie, ale už sahám na jeho dno. Zatím tak nový olej na svoji chvíli čeká, ale alespoň vůni už jsem zkusila - a je prostě Nuxí :-)))Další produkty už pro mě byly více méně překvapením - upřímně - box jsem objednávala hlavně proto, že v něm byla tužka a olej.

Překvapily mě gumičky do vlasů - vypadají stejně, jako moje oblíbené InvisiBobble. Rozhodně tedy věc, kterou upotřebím.Z čeho jsem měla obrovskou radost, je produkt na obličej This works. Je teď neuvěřitelně populární, měl by nahradit masku, hydratační produkt a primer. Také on na svojí chvíli ještě čeká - pleť si se mnou teď v posledních týdnech dost pohrávala, selhaly i nejosvědčenější produkty a tak jsem najela na úplně novou péči od Germaine de Capuccini - sedla mi na první dobrou a čekám, až se obličej definitivně srovná, abych mohla experimentovat :-) K aktuální péči připravuji samostatný článek.Tónovaný balzám BelláPierre má slaďounkou barvu, ale zatím jsem nezkoušela - nevím proč, ale systém nanášení z kalíšku není úplně moje parketa a váhám, zda s ním neudělám raději radost někomu jinému, kdo jej ocení.Posledním produktem je Silk sérum Kebelo na vlasy. Ohlasy jsou na něj výborné - ale opět, péče na vlasy mám aktuálně otevřeno několik lahviček a čekám, až sáhnu i na jejich dno.Pokud se vám krabička líbí, stále ještě je na lookfantastic.com k dostání. Osobně jsem zvědavá na další krabičku v pořadí - předplatné, které je podle všeho výhodnější, vypadá lákavě, ale dávám tomu rozhodně čas.
Z mého pohledu produkty v krabičce rozhodně převyšují pořizovací cenu krabičky, a to tak, že o hodně :-) Udělala jsem si STOPstav v nakupování kosmetiky a pokud nebudu počítat nové produkty k péči o pleť, které byly nutnost, tohle je zatím jediné prázdninové "selhání". A vyplatilo se po všech stránkách :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář a čas, který jste článku věnovali :-)